HP search
Welcome to HP New Information Center
HP logo
نمایندگی مرکزی محصولات اچ پی | HP New Information Center

نمایندگی اچ پی یافت آباد

نمایندگی اچ پی یافت آباد از این پس به صورت مستقل خدمات پس از فروش .محصولات اچ پی hp راجهت کاربران ماشینهای اداری. و رایانه ای اچ پی hp در منطقه یافت آباد ارائه می نماید.این مرکز یکی. از دفاتر نمایندگی ماشینهای اداری و رایانه ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:

نمایندگی اچ پی یافت آباد از این پس به صورت مستقل خدمات پس از فروش .محصولات اچ پی hp راجهت کاربران ماشینهای اداری. و رایانه ای اچ پی hp در منطقه یافت آباد ارائه می نماید.این مرکز یکی. از دفاتر نمایندگی ماشینهای اداری و رایانه اچ‌پی hp. غرب تهران می باشدکه با هدف سرعت. و سهولت دسترسی کاربران ماشین های اداری اچ پی. hpبه نمایندگی مجاز و مراکز معتبر .فروش و تعمیرات hp دایر گشته است.

نمایندگی اچ پی hp در نظر دارد چنین مراکزی را در تمامی. محله های پایتخت فعال نماید.این امر  ضمن در دسترس .قرار دادن خدمات اچ‌پی hp برای کاربران.،سبب کاهش تردد های غیر ضروری .و کمک به شرایط ترافیک آلودگی هوا. و معضلات بهداشتی در محل و منطقه می گردد.

هم اکنون در منطقه غرب تهران ، نمایندگی ها و دفاتر محله های متفاوت مانند:اندیشه ، ایران خودرو ، گرمدره ، کوهک ، تهرانسر ، شهر قدس و غیره فعال می باشد.خبر خوب برای کاربران محصولات اچ پی hp ساکن محله یافت آباداعم از کاربران خانگی ، شرکت ها ، اداره ها ، سازمانها ، فروشگاه ها ، مدارس و سایر ارگانهااینکهنمایندگی اچ پی یافت آباد نیز آغاز به کار نموده و بخش وسیعی از محله یافت آبادو حومه را تحت پوشش خدمات نمایندگی رسمی ماشینهای اداری و رایانه اچ‌پی hp قرار داده است.

نمایندگی اچ پی یافت آباد

مناطق تحت پوشش مستقل نمایندگی اچ پی یافت آباد

هم اکنون  کلیه خیابان‌ها و مناطق محله یافت آباد از جمله:

یافت آباد شمالی ، یافت آباد جنوبی ، شادآباد ، مهراباد ، شهرک ولیعصر

بهاران ، سعید آباد ، شهرک صاحب الزمان ، طهرانیه ، اسماعیل آباد

بزرگراه آزادگان ، بزرگراه آیت الله سعیدی ، بزرگراه فتح ، خیابان ۴۵ متری زرند

خیابان هفدهم شهریور ، بلوار الغدیر ، بلوار معلم ، بلوار بهار ، بلوار ابراهیم آباد

میدان معلم ، بلوار مدائن ، خیابان تختی ، خیابان چهارده معصوم ، کوی نصر

مهراباد ، خیابان نورد ، خیابان حاج اکبری ، خیابان درختی ، خیابان محمدزاده

خیابان شهید اصغری ، خیابان شهید وثوقی ، خیابان شهید سرحدی

خیابان شهید عبدالرحیمی ، خیابان شهید طاهری ، خیابان امام خمینی

خیابان شهید زندیه ، میدان ظاهری ، بلوار برادران بهرامی ، خیابان سپیده

خیابان طالقانی ، بلوار بروجردی و سایر خیابانها و مناطق محله یافت آباد

تحت پوشش نمایندگی اچ پی یافت آباد قرار دارد.

خدمات و پشتیبانی پلاترهای اچ پی

خدمات فروش و گارانتی محصولات اچ پی hp

در صورتی که تصمیم به خرید هر یک از محصولات اچ پی hpو یا تعمیر ماشین های اداری مانند انواع لپ تاپ ، تبلت و رایانه رومیزیپرینتر ، پلاتر ، اسکنر و یا سایر ماشینهای اداری اچ پی hp را دارید،پیشنهاد می گردد به مرکز اچ پی یافت آباد واقع در بزرگراه نیایش مراجعهو یا با شماره تلفن88629579 تماس حاصل نماییدو پیش از هر تصمیم گیری از خدمات مشاوره این مرکز بهره مند شوید.

همکاران امور مشتریان نمایندگی اچ پی  همه روزه به غیر از روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به شما هستند.خاطر نشان می سازد کلیه خدمات این مرکز از جمله فروش و تعمیرات انواع ماشینهای اداری و رایانه اچ پی hpدارای گارانتی معتبر نمایندگی رسمی اچ پی Hp می باشد.کارشناسان و تعمیرکاران مرکز خدمات پس از فروش اچ پی یافت آباد،بعد از گذراندن دوره های تخصصی اچ پی hp و از طریق آزمون های استاندارد به استخدام این مجموعه درآمده اند.

بنابراین می‌توانید بدون نگرانی و با خیال آسوده دستگاه خود راجهت سرویس به همکاران این مجموعه بسپارید.توصیه می شود که از از واگذاری دستگاه جهت تعمیر به نمایندگی های غیر مجازو مراکز غیر معتبر اکیداً خودداری نمایید.چرا که افراد غیر متخصص ممکن است موجب ایجاد آسیب جدی به دستگاه شما شوندو یا با استفاده از قطعات غیر اصلی تنها به دلیل سود بیشترموجب خسارت جبران ناپذیر به لپ تاپ ، پرینتر و یا هر دستگاه دیگری شدهو با توجه به عدم گارانتی تعمیر معتبر ، موجب ایجاد خسارت برای کاربر می گردند.

مجدداً یادآوری می نماید کلیه خدمات سرویس و تعمیرات ماشین های اداری و رایانه اچ پی hpدر نمایندگی  دارای گارانتی تعمیر اچ پی hp می باشد.

نمایندگی اچ پی یافت آباد

ارائه خدمات سرویس در محل

همچنین جهت دستگاه های بزرگ تر و حساس تر مانند پرینترهای چند کاره و پلاتر هاکه حمل و نقل آنها به آسانی میسر نیست ،امکان سرویس و تعمیر در محل نیز توسط این مرکز وجود دارد.تعمیرکاران و متخصصین  با حضور در محل کار عیب‌یابی ، سرویس و تعمیر دستگاه شما را انجام خواهند داد.اگر در محله یافت آباد ساکن هستید دیگر نگران نمایندگی مجاز اچ پی hpجهت خرید و یا سرویس و همچنین تعمیر ماشینهای اداری و رایانه اچ‌پی hp خوداعم از انواع لپ تاپ ، پرینتر ، اسکنر ، پلاتر  و دیگر ماشینهای اداری نباشید.

نمایندگی اچ پی یافت آباد  در نزدیکی شماست و کلیه این امور رادر کوتاهترین زمان بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت و با گارانتی معتبر اچ پی hp  انجام می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)
🔔 2 نفر پرسیدند!!!
  • نمایندگی اچ پی سه راه آذری گفته

    […] جمله: سه راه آذری ، بزرگراه آیت الله سعیدی ، خیابان شمشیری ، خیابان ۴۵ متری […]

    دسامبر 2, 2020 - 10:26 ق.ظ
  • نمایندگی پلاترهای اچ پی در آزادی گفته

    […] از جمله: خیابان آزادی ، میدان آزادی ، خیابان طرشت ، بزرگراه محمدعلی جناح ، بزرگراه آیت الله سعیدی […]

    دسامبر 7, 2020 - 9:46 ق.ظ
You must be logged in to post a comment.