جستجو کردن
Close this search box.
021-89392

تماس با نمایندگی مرکزی اچ پی

اتوماسیون HP
تصویر مرتبط با تماس با اچ پی نیک | نمایندگی مرکزی محصولات اچ پی - pay bill
صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی با کداقتصادی و شناسه ملی اچ پی

تصویر مرتبط با تماس با اچ پی نیک | نمایندگی مرکزی محصولات اچ پی - part request
ثبت درخواست قطعه

ثبت درخواست دریافت قطعه جدید بصورت آنلاین و تلفنی

تصویر مرتبط با تماس با اچ پی نیک | نمایندگی مرکزی محصولات اچ پی - send product
ثبت ارسال کارتریج

ثبت درخواست ارسال کارتریج بصورت آنلاین و تلفنی

تصویر مرتبط با تماس با اچ پی نیک | نمایندگی مرکزی محصولات اچ پی - request
ثبت درخواست تعمیر

ثبت درخواست تعمیر محصول بصورت آنلاین و تلفنی

تصویر مرتبط با تماس با اچ پی نیک | نمایندگی مرکزی محصولات اچ پی - line scaled

تماس با اچ پی نیک

تماس با اچ پی نیک | نمایندگی مرکزی محصولات اچ پی | 89392-021 | HP New Information Center | روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه 9 تا 18 | پنجشنبه ها 9 تا 15 | روزهای جمعه تعطیل ،، مرکز ماشین های اداری و رایانه اچ پی ،، فروش و خدمات پس از فروش محصولات اچ پی در ایران. کاربران گرامی در نظر داشته باشید انجام کلیه امور استعلام قیمت و ارسال دستگاه جهت تعمیرات نیاز به مراجعه حضوری در محل نمایندگی اچ پی نداشته و بدون نیاز به ایاب ذهاب از طریق فرم اتوماسیون HP قابل انجام خواهد بود. اگر نیاز به تعمیر دستگاه یا خرید محصولات دارید فقط کافیست فرم اتوماسیون را پر کنید ،، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند | برای خرید امکان مشاوره تلفنی با کارشناس فراهم شده و ارسال آن به تمام نقاط ایران رایگان است و برای تعمیر مشخصات ارسالی شما در فرم تماس با اچ پی نیک متعاقبا توسط کارشناس پیگیری شده و پیک موتوری در محل شما جهت دریافت دستگاه حاضر خواهد شد.

تماس با اچ پی نیک

دستگاه تعمیری خود را با پیک شرکت ارسال کنید

پیک شرکت دستگاه را در محل کار یا درب منزل شما تحویل گرفته و پس از ارسال به واحد فنی و اعلام هزینه توسط تکنسین در صورت تایید کاربر و بعداز انجام امور تعمیرات در همان محل کار یا درب منزل به شما تحویل خواهد داد. فقط در صورت اعلام هزینه توسط کارشناس و کنسلی از طرف کاربر هزینه رفت و برگشت پیک شرکت از کاربر دریافت خواهد شد و در صورت تایید و انجام کار هزینه پیک شرکت رایگان خواهد بود. نمایندگی های اصلی در مناطق مختلف ایران | نمایندگی اچ پی شرق تهران / نمایندگی اچ پی غرب تهران / نمایندگی اچ پی جنوب تهران / نمایندگی اچ پی شمال تهران .

خرید دستگاه را با پیک رایگان در تمام ایران انجام دهید

کلیه محصولات فروخته شده در نمایندگی اچ پی که از طریق فرم تماس با اچ پی نیک ثبت سفارش میشوند بدون هزینه ارسال و کاملا بصورت رایگان در تمام ایران قابل تحویل خواهند بود. ارسال کلیه چاپگرها و کارتریج های اچ پی به تمام نقاط ایران از نمایندگی مرکزی اچ پی و از طریق فرم تماس با اچ پی نیک با سرویس رایگان ارسال خواهد شد. این موارد شامل هزینه های پستی و شرکت های حمل کالا مانند چاپار و تیپاکس هم خواهد شد و کلیه هزینه های پستی بصورت رایگان خواهد بود.

استفاده از فرم تماس با اچ پی نیک برای کارهای دورکاری و آنلاین غیرحضوری

برای استفاده از خدماتی چون نصب درایور ، راه اندازی اولیه دستگاه ، رفع ایرادات نرم افزاری اچ پی ، فریم ور و سرویس منوآل های دور های چاپگرهای hp ، راه اندازی نرم افزاری ایرادات شبکه ای و تنظیمات دورو ، ارسال و دریافت فکس و رفع اختلالات فکس های اچ پی در پرینترهای چندکاره و امور مشابه میتوان با پرکردن فرم تماس با اچ پی نیک از طریق ریموت انی دسک و از راه دور از این خدمات بدون حضور کارشناس بهره مند شد. کاربران عزیز همچنین میتوانند با استفاده از کارتابل تعمیرات در نمایندگی اچ پی نیک کلیه مراحل تعمیر دستگاه ها را بصورت آنلاین و تحت وب رصد کنند.

خدمات اصلی که میتوانید در فرم تماس با ما به آن اشاره کنید و یا از تکنسین برای آن مشاوره بگیرید | تعمیر برد یا چیپ گرافیک لپ تاپ های اچ پی / ارتقا هارد و رم در تمام سری خانواده های لپتاپ های موجود در ایران / تعمیر فرمتر و برد DC یا پاور تمامی پرینترهای موجود در لیست اچ پی سفارش آسیا برق 220 / شارژ کارتریج های لیزری کیت مشکی و رنگی و تعویض چیپست کارتریج و یونیت درام پرینترهای رنگی تک کاره و چهارکاره لیزری اچ پی / نصب و راه اندازی پلاترهای 6 رنگ و 8 رنگ از 42 اینچ تا 60 اینچ سری T و Z اچ پی در تمام نقاط ایران / دریافت قطعات شرکتی اچ پی مربوط به فیوزینگ و ترنسفرکیت پرینترهای لیزری در تمام ایران | تماس با اچ پی نیک شارژ کارتریج / تماس با اچ پی نیک تعمیر پرینتر / تماس با اچ پی نیک خرید لپ تاپ / تماس با اچ پی نیک تعمیر پلاتر / تماس با اچ پی نیک خرید پلاتر / تماس با اچ پی نیک خرید کارتریج 

5/5 - (3 امتیاز)

درخواست قطعه

درخواست ارسال کارتریج

درخواست تعمیر