نمایندگی پلاترهای اچ پی در آزادی | نمایندگی پلاترهای اچ‌پی در منطقه آزادی برای کاربران ساکن در محدوده میدان آزادی و مناطق اطراف معرفی می‌شود. امروزه استفاده از ماشین‌های اداری در ادارات، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و حتی منازل بسیار گسترده‌تر و مهم‌تر از گذشته شده است. به‌گونه‌ای که شاید هیچ‌یک از ما یک روز کاری را بدون استفاده از یکی از انواع ماشین‌های اداری به پایان نرسانیم.

پرینت، کپی و اسکن اسناد و مدارک در ادارات و شرکت‌ها تنها بخشی از کاربردهای ماشین‌های اداری اچ پی می باشد. کمپانی‌های بسیاری در زمینه طراحی و تولید انواع ماشین‌های اداری فعالیت می‌کنند، اما شاید بتوان شرکت اچ‌پی (HP) را به‌عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین آن‌ها دانست. همواره خدمات کمپانی و نمایندگان مجاز این برند باعث شده تا کاربران احساس رضایت بیشتری نسبت به این برند داشته باشند.

در نظر داشته باشید که : هم اکنون محصولات شرکت اچ پی hp تقریباً در تمام نقاط جهان از محبوبیت و فروش بالا برخوردار هستند. کاملاً بدیهی ست با توجه به این حجم از استفاده از محصولات ، نیاز به خدمات پس از فروش،تامین مواد مصرفی و امکان تعمیرات تخصصی این این محصولات نیز وجود دارد.

 

 

نمایندگی پلاترهای اچ پی

مراکز بسیار زیادی وجود دارند که متأسفانه عموماً از اعتبار و تخصص کافی برخوردار نیستند و خود را به عنوان نمایندگی اچ‌پی (HP) معرفی می‌کنند. به دلیل عدم نظارت کافی، تعداد این مراکز هر روز در حال افزایش است. این مراکز به دلیل نداشتن دانش فنی کافی، نه تنها دستگاه‌های مشتریان را به درستی عیب‌یابی و تعمیر نمی‌کنند، بلکه ممکن است مشکلات جدیدی ایجاد کرده و حتی خسارت‌های جبران‌ناپذیری به دستگاه‌ها وارد کنند. به دلیل عدم وجود گارانتی تعمیر در این مراکز، خسارت‌های احتمالی بر عهده کاربران خواهد بود.

از این رو  نمایندگی ماشینهای اداری و رایانه اچ پی hp ، اقدام به راه اندازی دفاتر و تعمیرگاه های مجاز این برند در محله‌های مختلف نموده است.به این ترتیب کاربران می توانند با خیال آسوده و بدون نیاز به طی کردن مسافت طولانی و یا جستجو برای یافتن مراکز مجاز و معتبر ، به این دفاتر و یا تعمیرگاه ها مراجعه و خدمات خرید یا تعمیرات انواع ماشینهای اداری و رایانه ای اچ پی hp را دریافت نمایند.محدوده نمایندگی اچ پی آزادی نمایندگی اچ پی آزادی یکی از این مراکز می باشد که بخشی از منطقه غرب تهران را تحت پوشش خدمات فروش و پشتیبانی محصولات اچ پی hp قرار داده است.

 

 

نمایندگی پلاترهای اچ پی
نمایندگی پلاترهای اچ پی

 

 

 

مراکز تحت پوشش پلاترهای اچ پی در آزادی | نمایندگی پلاترهای اچ پی

از جمله: خیابان آزادی ، میدان آزادی ، خیابان طرشت ، بزرگراه محمدعلی جناح ، بزرگراه آیت الله سعیدی ، بزرگراه شیخ فضل الله نوری ، بلوار عزیزی ، بلوار اکبری ، بزرگراه یادگار امام ، بلوار صالحی ، خیابان تیموری ، خیابان حسین مردی ، خیابان سلطان محمدی ، میدان سماء ، خیابان فرزانه ، خیابان لطفعلی خانی ، خیابان حبیب اله ، میدان تیموری ، خیابان غدیر ، میدان استاد معین ، خیابان پازوکی ، خیابان میرقاسمی ، بلوار استاد معین ، خیابان ۲۱ متری جی ، خیابان بهمن پور ، خیابان سی متری جی ، خیابان هاشمی ، خیابان دامپزشکی ، خیابان طوس ، خیابان رفعتی پور ، خیابان محمدخانی ، خیابان نجارزاده

خیابان شهیدان ، خیابان صاحب زمان ، خیابان شادگان ، خیابان دکتر هوشیار ، خیابان حبیب زادگان، خیابان نورگاه ، خیابان هرمزان ، خیابان فیروزآبادی ، خیابان بایندریها ، خیابان دهقان ، خیابان دستغیب و کلیه خیابان ها و مناطق محدوده یاد شده ، تحت پوشش خدمات نمایندگی اچ پی آزادی قرار دارند.

گارانتی فروش و تعمیرات پلاتر | نمایندگی پلاترهای اچ پی

کلیه کاربران محصولات اچ‌پی (HP) ساکن در محدوده میدان آزادی و مناطق اطراف، اعم از دارندگان پرینتر، پلاتر، اسکنر، لپ‌تاپ و سایر ماشین‌های اداری تولیدی اچ‌پی، می‌توانند جهت خرید یا دریافت خدمات پس از فروش و تعمیرات هر یک از محصولات اچ‌پی به نمایندگی خیابان آزادی واقع در بزرگراه نیایش مراجعه نمایند یا با ما تماس بگیرند.

 

 

گارانتی فروش و تعمیرات پلاتر
نمایندگی پلاترهای اچ پی

 

 

همکاران ما در واحد امور مشتریان، فروش و کارشناسان و متخصصان تعمیرگاه نمایندگی اچ‌پی در آزادی آماده ارائه خدمات به کاربران عزیز هستند. لازم به ذکر است که کلیه محصولاتی که از طریق این مرکز به کاربران ارائه می‌شود، دارای گارانتی معتبر اچ‌پی بوده و تمامی خدمات پس از فروش و تعمیراتی این نمایندگی نیز تحت پوشش گارانتی تعمیرات اچ‌پی قرار دارد.اگر در منطقه آزادی و غرب تهران ساکن هستید، دیگر نگران دسترسی آسان و مطمئن به نمایندگی مجاز و تعمیرگاه معتبر محصولات اچ‌پی نباشید. نمایندگی اچ‌پی آزادی آماده خدمت‌رسانی در زمینه کلیه امور مربوط به محصولات این شرکت است.