ترنسفرکیت hp 183fw اورجینال | پیش از هر توضیحی لازم است بدانید که چاپگر های لیزری رنگی اچ پی ، تقریبا فضا و  فرآیند چاپ پیچیده‌تری نسبت به سایر پرینتر های دیگر دارند. عموما قطعات و نوع عملکرد ویژه ی آنها در چاپ موجب ایجاد تفاوت در بین آنها می شود. ترنسفرکیت را می توان به عنوان یکی از همان آپشن ها در دسته ی چاپگر های لیزری رنگی معرفی نمود. که به دستگاه این  امکان را می‌دهد تا چاپ‌های دقیق‌تری را بدون حاشیه‌های رنگی یا خطوط در لبه‌های نواحی کاغذ یا هر نوع رسانه ی سازگار دیگری تولید کند. ترنسفرکیت در پرینتر های لیزری به عنوان یک قطعه ی مهم و قابل اهمیت می باشد. از این رو شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این قطعه در ادامه همراه ما باشید.

 

ترنسفرکیت hp 183fw

بسیاری از افراد در ارتباط با نحوه ی کار ترنسفر کیت ، ترنسفر بلت ، تعویض این قطعات و … گزارشاتی را در نمایندگی رسمی HP ثبت نموده اند. از این رو ما تصمیم داریم تا در ارتباط با این موضوعات مهم در پرینتر های لیزری رنگی بررسی های لازم را انجام داده. و سپس آن را خدمت شما کاربران گرامی معرفی نماییم. ترنسفربلت چیست ؟ ترتسفر بلت همانند یک کمربند چرخشی ، به شکل تسمه می باشد.

وظیفه ی اصلی این قطعه حمل نمودن ذرات تونر و رساندن آن به بخش ترنسفرکیت می باشد. در نظر داشته باشید که پرینتر های لیزری رنگی همگی دارای چهار رنگ اصلی یعنی ، مشکی ، آبی ، زرد و قرمز می باشند. پس از دستور چاپ ترنفسر بلت وظیفه دارد. تا مقدار معین و مشخص شده ی تونر و کارتریج را درون خود قرار داده. و سپس در مرحله ی آخر آن را به رسانه ی مد نظر کاربر منتقل کند.

آیا باید ترنسفر کیت 183fw را تمیز کنیم ؟ ترنسفرکیت نیز همانند اکثر اجزای چاپگر لیزری رنگی نیاز به مراقبت ، سرویس و تمیز شدن دارد. البته در نظر داشته باشید که ترنسفر کیت پرینتر های لیزری همانند مانند Drum-Unit  نیازی به تمیز کردن دوره ای و مداوم ندارد. البته لازم به ذکر است که قطعه ی ترنسفر بلت که به شکل یک تسمه درون دستگاه قرار گرفته نیاز به سرویس و تمیز شدن دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این قطعه می توانید. با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی در ارتباط باشید. در نظر داشته باشید که کارشناسان ما در واحد تعمیرات HP مفتخراند تا پاسخگوی شما کاربران گرامی باشند.

 

 

 

ترنسفرکیت hp 183fw

 

تعویض در نمایندگی | ترنسفرکیت hp 183fw

ترنسفرکیت hp 183fw | حال به موضوع تعویض قطعه ی ترنسفرکیت پرینتر های لیزری رنگی می رسیم. این قطعه همانند سایر قطعات سخت افزاری دارای حساسیت و عملکرد خاصی می باشد. از این رو شما کاربران گرامی باید در نظر داشته باشید که نمی توان به راحتی این قطعه را در منزل و یا محل کار تعویض نمود. از آن جایی که قطعات ترنسفرکیت به عنوان یک قطعه ی مصرفی به حساب می آیند. پس در نهایت فرسوده می شوند و شما باید نسبت به تعویض و یا تعمیرات آن اقدامات لازم را انجام دهید. در نظر داشته باشید که با سرویس و تعویض قطعات به موقع ترنسفرکیت پرینتر هایی چون HP 183fw شما می توانید. علاوه بر نگهداری و ثبات کیفیت دستگاه خود ، در هزینه هایتان نیز صرفه جویی داشته باشید.

 

تعویض در نمایندگی

 

 

در نظر داشته باشید ، اگر شما هم از مصرف کنندگان و کاربران پرینتر های لیزری رنگی همچون HP 183 می باشید. می توانید برای انجام تمامی خدمات اعم از سرویس ، تعویض قطعات سخت افزاری و … با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP همراه شوید. همچنین در نظر داشته باشید که شما می توانید برای صرف هزینه ی کمتر و کنترل میزان کیفیت چاپ خود ، به صورت منظم سرویس های دوره ای دستگاه های لیزری رنگی را انجام داده. و از خدمات نمایندگی بهرمند شوید. با ما در ادامه همراه شوید. در نظر داشته باشید که شما کاربران گرامی می توانید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با قطعات پرینتر های اچ پی و نحوه ی عملکرد قطعه ی ترنسفرکیت HP با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP در ارتباط باشید.ارسال کلیه قطعات پرینترهای لیزری مشکی و رنگی فقط از طریق نمایندگی اچ پی در تهران به تمام نقاط ایران امکان پذیر است. قابل توجه کاربران گرامی شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال تهیه قطعات توسط کاربران از مراکز متفرقه نخواهد داشت. کلیه دستگاههایی که از قطعات متفرقه که با پارت نامبر قطعات شرکتی مغایرت داشته باشد استفاده میکنند ساقط گارانتی خواهند شد | ترنسفرکیت hp 183fw